- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
XX FINAŁ - OSP Świerzawa
XX FINAŁ
- Mateusz Ratajczak
|
|
8 stycznia 2012 r. strażacy ze Świerzawy brali udział w kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcom jak i gościom zaprezentowane zostały cztery samochody w tym: 2 samochody gaśnicze, jeden samochód ratownictwa wysokościowego i samochód do ratownictwa technicznego wraz z wyposażeniem. Mimo zimna i deszczowej pogody ze ,,strażacką pompą", każdy mógł wejść do pojazdów zobaczyć sprzęt ratowniczy z bliska oraz skorzystać z przejazdu w koszu ratowniczym patrząc z góry na zabudowę miasta. Dziękujemy odważnym i zapraszamy do wspólnego grania już za rok.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa


























