75 713 53 38

XX FINAŁ - OSP Świerzawa

XX FINAŁ - OSP Swieriawa

XX FINAŁ

  • Mateusz Ratajczak

8 stycznia 2012 r. strażacy ze Świerzawy brali udział w kolejnym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcom jak i gościom zaprezentowane zostały cztery samochody w tym: 2 samochody gaśnicze, jeden samochód ratownictwa wysokościowego i samochód do ratownictwa technicznego wraz z wyposażeniem. Mimo zimna i deszczowej pogody ze ,,strażacką pompą", każdy mógł wejść do pojazdów zobaczyć sprzęt ratowniczy z bliska oraz skorzystać z przejazdu w koszu ratowniczym patrząc z góry na zabudowę miasta. Dziękujemy odważnym i zapraszamy do wspólnego grania już za rok.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od(...)

Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)

Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)

Warto wspomnieć iż nasza(...)

W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)

Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa