Wypadek na ulicy Jeleniogórskiej - OSP Świerzawa

Wypadek na ulicy Jeleniogórskiej

• Mateusz Ratajczak

Dnia 03.10.2023r. o godzinie 19:14 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym w wyniku którego jedna osoba poszkodowana nie miała możliwości wysiąść z pojazdu samodzielnie.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdzono zagrożenie, natychmiast przystąpiono do udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej osobie poszkodowanej która po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego, została mu przekazana oraz przetransportowana do szpitala celem dalszej hospitalizacji.

W działaniach trwających blisko 1,5h udział brali:

• OSP Świerzawa
  • OSP Sokołowiec
  • PSP Złotoryja
  • Patrol Policji
  • Zespół Pogotowia Ratunkowego
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP(...)

19.03.2024 zostaliśmy poproszeni o wizytę w Klubie seniora ,aby przypomnieć(...)

Dn.19.03.2024 o godz.6.24 zostaliśmy zadysponowani na drogę Wojewódzką w miejscowości(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.