75 713 53 38

Wielki egzamin dla dwójki ubiegających się o status ratownika - OSP Świerzawa

Wielki egzamin dla dwójki ubiegających się o status ratownika - OSP Swieriawa

Wielki egzamin dla dwójki ubiegających się o status ratownika

  • Mateusz Ratajczak
Już za tydzień, w miejscowości Wałbrzych odbędzie się egzamin praktyczny dla dwóch osób starających się o dostanie do naszych szeregów. Otóż dnia 24 lutego 2018r. przejdą oni przez egzamin składający się z dwóch etapów mających na celu:
  • sprawdzenie wydolności u przyszłych ratowników
  • imitację pobytu wewnątrz pożaru (komora dymowa)
Trzymajmy kciuki aby nasze szeregi mogły powiększyć się o kolejne dwie osoby które pozytywnie zaliczyły egzaminy teoretyczne w KP PSP Złotoryja. W miarę możliwości oczywiście postaramy się dodać po egzaminie małą fotorelację z przebytego egzaminu a przede wszystkim poinformujemy o wynikach naszych kadetów :)  

fot. gprsiechnice.pl

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Serdecznie zachęcamy wszystkich do oddania głosu w plebiscycie "STRAŻAK ROKU"(...)

Dnia 24.02.2018r. w miejscowości Wałbrzych odbyła się kolejna część praktyczna(...)

Poniżej przedstawiamy(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa