75 713 53 38

SŁOMA PO KOMBAJNIE - OSP Świerzawa

SŁOMA PO KOMBAJNIE - OSP Swieriawa

SŁOMA PO KOMBAJNIE

  • Mateusz Ratajczak

17 sierpnia br. około godziny 17.20 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w miejscowości Sędziszowa palą się pozostałości roślinne-słoma po kombajnie. Do działań podano jeden prąd wody z szybkiego natarcia co ograniczyło przeniesienie się ognia na przylegające do niego inne pola. Na miejsce dojechał zastęp z JRG PSP Złotoryja. Był to pierwszy wyjazd w tym roku do słomy i chyba ostatni. Na tym działania zakończono.

 

 

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)

🚨 Alarm! Pożar budynku(...)

Pożar lasu  Dziś o godz.12.30  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)

🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)

🚒🧑‍🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa