Pożar garażu - OSP Świerzawa

Pożar garażu  - OSP Świerzawa

Pożar garażu

• Mateusz Kwieciński

Dnia 20.03.2023r. o godzinie 20:30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru garażu przy ul. Złotoryjskiej w Świerzawie.

Po dojeździe na miejsce, pożar był już w pełni rozwinięty przez co przylegający do niego budynek mieszkalny był zagrożony.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu prądu wody w obronie budynku mieszkalnego oraz podaniu piany ciężkiej na palący się pojazd i wyposażenie garażu.

Po blisko 3 godzinach działania wszystkich służb zostały zakończone.

W tym zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych.

SIS na miejscu zdarzenia:

• OSP Świerzawa (2 zastępy)

• OSP Sokołowiec (2 zastępy)

• JRG Złotoryja (2 zastępy)

• OSP Wojcieszów

• Policja

• Pogotowie Energetyczne

Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP(...)

19.03.2024 zostaliśmy poproszeni o wizytę w Klubie seniora ,aby przypomnieć(...)

Dn.19.03.2024 o godz.6.24 zostaliśmy zadysponowani na drogę Wojewódzką w miejscowości(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.