+(00) 123-345-11

Poszukiwania osoby zaginionej - 12/13.09.2022r. - OSP Świerzawa

Poszukiwania osoby zaginionej - 12/13.09.2022r.

• Mateusz Ratajczak

Dnia 12.09.2022r. po godzinie 21, zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Leszczyna (pow. Złotoryjski). Według zgłoszenia, na miejscu zdarzenia mieliśmy (wraz z innymi jednostkami straży pożarnej) podjąć się kontynuacji poszukiwań osoby zaginionej.

Same poszukiwania rozpoczęte zostały tego samego dnia (tj. 12.09.2022r. około godziny 14:00). Decyzją dowództwa, wstrzymane zostały one kolejnego dnia nad ranem, po czym ponownie podjęto próbę odnalezienia osoby poszkodowanej rankiem dnia dzisiejszego (tj. 13.09.2022r.).

W przeszukiwaniu silnie zalesionego terenu, brały udział liczne siły i środki z terenu powiatu Złotoryjskiego i nie tylko. Straż leśna, policja, a także specjalistyczne grupy poszukiwawczo ratownicze z psimi ratownikami. W trakcie poszukiwań, używany był także osprzęt w postaci nadajników GPS, kamer termowizyjnych, noktowizyjnych, drony specjalistyczne i nie tylko.

Jak się okazało, dnia 13.09.2022r. osoba której poszukiwania trwały wiele godzin, znalazła się cała i zdrowa.

Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Niezmiernie miło nam poinformować że dzięki współpracy z Urzędem Miejskim(...)

</p><pre>fot. poglądowa</pre><br></p>Dnia 19.12.2022r. o godzinie 11:37&nbsp; zostaliśmy zadysponowani do miejscowości(...)

Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaproszenie w udziale przy świerzawskiej Wigilii.(...)

Od dziś, na naszej stronie dostępny jest harmonogram zebrań sprawozdawczych,(...)

Listopad był dla nas dość trudnym i czasochłonnym okresem, przez(...)

W ramach dofinansowań otrzymanych od WFOŚiGW (Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska(...)

Nasza jednostka już niedługo będzie mogła pochwalić się kolejnym projektem.(...)

Dnia 24.10.2022r., tuż przed godziną 12:30, nasz zastęp został zadysponowany(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.