75 713 53 38

POŻAR W BUDYNKU - OSP Świerzawa

POŻAR W BUDYNKU - OSP Swieriawa

POŻAR W BUDYNKU

  • Mateusz Ratajczak

6 lutego 2012 roku tuż po godzinie 13.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze w budynku mieszkalnym w miejscowości Wojcieszów. Na miejsce zadysponowano jeden z naszych zastępów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia oraz po rozpoznaniu stwierdzono, że podczas rozmrażania rur z wodą otwartym ogniem, doszło do zapalenia się belki podłogowej wraz z deskami w pomieszczeniu. Wycięto część tlących się desek podłogowych i przy użyciu jednego prądu wody pożar ugaszono. Następnie przy pomocy podręcznego sprzętu burzącego typu chuligan usunięto tlące się pozostałości. W akcji udział brały 3 zastępy straży pożarnej. Znów silny mróz dał się poznać. Na tym działania zakończono.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)

🚨 Alarm! Pożar budynku(...)

Pożar lasu  Dziś o godz.12.30  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)

🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)

🚒🧑‍🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa