75 713 53 38

POŻAR SADZY W KOMINIE - OSP Świerzawa

POŻAR SADZY W KOMINIE - OSP Swieriawa

POŻAR SADZY W KOMINIE

  • Mateusz Ratajczak

9 stycznia 2012 r. około godziny 13.20 PSK w Złotoryi otrzymało zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Dobków. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z JRG Złotoryja oraz dwa zastępy ze Świerzawy, oraz powiadomiono zastęp z miejscowej OSP. Na miejsce pierwszy dotarł zastęp ze Świerzawy. Z rozpoznania wynikało, że pali się sadza w przewodzie kominowym. Z powodu braku dostępu do miejsca zdarzenia na miejsce zadysponowano podnośnik hydrauliczny z którego prowadzone były działania gaśnicze. Nie odnotowano żadnych strat, miejsce działań przekazano właścicielowi posesji, na tym działania zakończono.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)

🚨 Alarm! Pożar budynku(...)

Pożar lasu  Dziś o godz.12.30  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)

🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)

🚒🧑‍🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa