- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
POŻAR SADZY W KOMINIE - OSP Świerzawa
POŻAR SADZY W KOMINIE
- Mateusz Ratajczak
|
|
9 stycznia 2012 r. około godziny 13.20 PSK w Złotoryi otrzymało zgłoszenie o pożarze sadzy w kominie w miejscowości Dobków. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastęp z JRG Złotoryja oraz dwa zastępy ze Świerzawy, oraz powiadomiono zastęp z miejscowej OSP. Na miejsce pierwszy dotarł zastęp ze Świerzawy. Z rozpoznania wynikało, że pali się sadza w przewodzie kominowym. Z powodu braku dostępu do miejsca zdarzenia na miejsce zadysponowano podnośnik hydrauliczny z którego prowadzone były działania gaśnicze. Nie odnotowano żadnych strat, miejsce działań przekazano właścicielowi posesji, na tym działania zakończono.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego
W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)
CzytajPożar lasku
Pożar lasu Dziś o godz.12.30 zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)
CzytajZebranie sprawozdawczo-wyborcze
🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)
CzytajZebranie sprawozdawczo-wyborcze
🚒🧑🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)
CzytajOSP Świerzawa otrzymała dofinansowanie na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego
Ochotnicza Straż Pożarna w Świerzawie znalazła się w(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa



















