75 713 53 38

POŻAR SADZY W KOMINIE - OSP Świerzawa

POŻAR SADZY W KOMINIE - OSP Swieriawa

POŻAR SADZY W KOMINIE

  • Mateusz Ratajczak

8 stycznia 2012 roku około godziny 19.30 podczas trwania pokazów na XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy strażacy otrzymali zgłoszenie o palącej się sadzy w budynku mieszkalnym w Świerzawie. Natychmiast zastępy udały się na miejsce zdarzenia gdzie podjęto działania ratownicze. Do działań użyto sprzętu wysokościowego. Na miejsce zdarzenia przybył także zastęp z JRG Złotoryja. Na tym działania zakończono a miejsce prowadzonych działań przekazano zarządcy budynku.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

W dniu 11.04.2026 odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego. Była(...)

🚨 Alarm! Pożar budynku(...)

Pożar lasu  Dziś o godz.12.30  zostaliśmy zadysponowani do pożaru lasu pomiędzy(...)

🚒 Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Świerzawa 🚒W dniu 24 stycznia odbyło(...)

🚒🧑‍🚒Zarząd oraz druhny i druhowie ochotniczej straży pożarnej w Świerzawie(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa