- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
NOWY KAPELAN STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa
NOWY KAPELAN STRAŻAKÓW
- Mateusz Ratajczak
|
|
23 listopada br. w Kościele Parafialnym p.w. Józefa Robotnika w Złotoryi została odprawiona Msza Święta upamiętniająca Ustanowienie przez ks. Stefana Cichego Biskupa Legnickiego - kapelana Straży Pożarnych powiatu złotoryjskiego ks. Krzysztofa Czyża. We Mszy Świętej uczestniczyli poczty sztandarowe, druhny i druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu złotoryjskiego oraz przedstawiciele władz Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele samorządów, burmistrzowie i wójtowie, księża dekanatu złotoryjskiego i świerzawskiego. Na pamiątkę przekazano kapelanowi obraz Świętego Floriana - patrona strażaków.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa
































