Wypadek w Janochowie

W dniu dzisiejszym, tj. 17.10.2019r. o godzinie 14:35 zostaliśmy zadysponowani do wypadku z udziałem samochodu osobowego tuż za miejscowością Janochów. Po dojeździe na miejsce, nasze działania skupiły się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu akumulatora w pojeździe. Po przybyciu na miejsce, zespołów ratownictwa medycznego poszkodowani zostali niezwłocznie przekazani pod ich opiekę, a następnie przetransportowani do szpitala w celu dalszej hospitalizacji. W tym zdarzeniu ucierpiały 3 osoby.

SiŚ na miejscu zdarzenia:

  • OSP Świerzawa
  • OSP Wojcieszów
  • PSP Złotoryja
  • ZRM
  • Policja

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.