I Piknik Rodzinny pod Wielisławką

W związku z organizacją „Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką” zostaliśmy zaproszeni przez organizatorów do przeprowadzenia pokazu strażackiego podczas wspomnianej imprezy. Postanowiliśmy nieco zmienić plany organizatora, a co za tym idzie to nie my lecz uczestnicy pikniku mieli okazję poprzez zabawę zobaczyć część osprzętu ratowniczo-technicznego który znajduje się na jednym z naszych pojazdów.

Wszyscy byli zwycięzcami 🙂

Podczas zabawy zorganizowaliśmy małe potyczki dla dwóch drużyn złożonych zarówno z osób dorosłych jak i dzieci, którzy na koniec stwierdzili że bawili się świetnie. W związku z tym wraz z p. Jadwigą Grzybczyk postanowiliśmy że nagrody należały się wszystkim uczestnikom.

Elementy jakie objęła zabawa to:

  • Umiejętności koordynacyjne podczas toru przeszkód z dodatkowym elementem przewracania stożków drogowych przez uczestników
  • Gaszenie wcześniej rozpalonych ognisk przez najmłodszych uczestników
  • Pierwsza pomoc przy zdarzeniu drogowym / wypadku

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych przez uczestników, którymi to podzielili się z nami 🙂

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.