Gradobicie i podtopienia

Dnia 15.06.2019r. przez teren naszej gminy oraz całego powiatu przeszła silna burza której towarzyszyły nie tylko liczne podtopienia ale także gradobicie. Nasza jednostka, uczestniczyła tego dnia w aż 5 działaniach ratowniczych które miały na celu wypompowywanie wody która zalała budynki gospodarcze, piwnice, domy oraz podwórka a także zabezpieczaliśmy gospodarstwa poprzez układanie worków z piaskiem aby nadmiar przepływającej wody nie wdarł się na tereny zamieszkane, gdzie istniało zagrożenie zalaniem…

Nasze działania tego dnia:

  • Nowy Kościół ul. Złotoryjska 11A – Zalany budynek mieszkalny
  • Nowy Kościół ul. Złotoryjska 20 – Obrona budynku przed zalaniem
  • Nowy Kościół ul. Złotoryjska 8 – Zalany budynek gospodarczy
  • Wilków 36 – Zalana piwnica
  • Wilków 90 – Zalana piwnica

Poniżej kilka zdjęć które udało się wykonać podczas niektórych z powyższych działań:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.