Wypadek samochodowy

Dnia 12.12.2018r. zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów, gdzie miał miejsce wypadek samochodowy w którym brał udział jeden pojazd. 

Ze zgłoszenia wynikało że pojazd osobowy dachował, co potwierdzono po dojeździe na miejsce. W trakcie działań przystąpiono do natychmiastowego zabezpieczenia miejsca zdarzenia celem uniknięcia dalszego zagrożenia wynikającego z miejsca w którym doszło do przewrócenia się pojazdu. W tym samym momencie przystąpiliśmy do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osoby poszkodowanej oraz późniejszym przekazaniu jej zespole ratownictwa medycznego. 

Nasze działania trwały ponad 1 godzinę. 

W działaniach udział brali: 

  • Patrol Policji
  • OSP Świerzawa
  • PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego
  • PSP Jelenia Góra

[mapsmarker marker=”14″]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.