Zdarzenie drogowe trzech samochodów osobowych

Dnia 4.10.2018r., zastęp OSP Świerzawa został zadysponowany pomiędzy miejscowość Sędziszowa a Nowy Kościół, gdzie miejsce miało zdarzenie drogowe z udziałem trzech pojazdów osobowych. Po dojeździe na miejsce, okazało się że wśród 5 uczestników zdarzenia nie było osób wymagających dalszej hospitalizacji. Jak się okazało, kierująca pojazdem marki Volkswagen nie zachowała odpowiedniej odległości od poprzedzającego jej pojazdu marki Daewoo w którego tył uderzyła, gdzie z kolei wspomniany pojazd uderzył w kolejny, trzeci pojazd marki Alfa Romeo.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy policji i zarządcy drogi w prowadzonych przez nich działaniach.

Na miejscu obecni byli:

  • Patrol policji
  • OSP Świerzawa
  • dwa zastępy PSP Złotoryja
  • Zespół Ratownictwa Medycznego

 

[mapsmarker marker=”1″]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.