Egzamin praktyczny nowych strażaków

Dnia 24.02.2018r. w miejscowości Wałbrzych odbyła się kolejna część praktyczna egzaminu na strażaków ratowników w którym udział brało dwóch kandydatów ubiegających się o członkostwo w naszej jednostce. Udział w egzaminie brały jednostki OSP przynależne do terenu naszego powiatu a wśród osób egzaminowanych, wszyscy przeszli egzamin z wynikiem pozytywnym. Tym samym gratulujemy sukcesu Romanowi oraz Kacprowi którzy już niedługo będą mogli brać czynny udział w prowadzonych przez nas działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Poniżej przedstawiamy kilka fotografii z przeprowadzanego egzaminu wykonanych przez jednego z naszych ratowników: (Fotogorafia okolicznościowa – Mateusz Ratajczak )

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.