Pożar szkolnej kotłowni.

W dniu wczorajszym, około godziny 20:40 zostaliśmy zadysponowani do pożaru kotłowni przy szkole na ul. Reymonta. Po dojeździe na miejsce okazało się że wewnątrz kotłowni ratownicy muszą pracować w aparatach ochrony dróg oddechowych z racji silnego zadymienia. Do działań dołączyły także:

  • OSP Sokołowiec
  • JRG PSP Złotoryja

Przyczyną pożaru było nieprawidłowe działanie czujnika jednego z pieców w związku z czym, wewnątrz kotła w którym uzupełnia się opał pojawiły się zarzewia ognia. Prace polegały na wygaszeniu pieca oraz opróżnieniu kotła zarówno z całego materiału znajdującego się wewnątrz. W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.