Pożar piwnicy

W dniu dzisiejszym, o godzinie 12 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów gdzie miał miejsce pożar piwnicy przyłączonej do budynku jednorodzinnego. Po dojeździe na miejsce nasz zastęp przystąpił do pomocy miejscowemu zastępowi OSP Wojcieszów.

Zagrożenie zostało zażegnane za pomocą jednego prądu wody z tzw. „Szybkiego natarcia” a tlące się resztki materiałów wyniesione na zewnątrz budynku oraz dogaszone. Podczas pomiaru obecności tlenku węgla w budynku, na naszym mierniku zabrakło skali w związku z czym budynek został przewietrzony a po zakończonych działaniach przekazany protokolarnie jego właścicielowi.

W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

fot. Zdjęcie poglądowe

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.