Wypadek Stara Kraśnica 01.12.2017

Zderzenie z ciężarówką

W dniu dzisiejszym o godzinie 14:35 zostaliśmy zadysponowani do wypadku samochodowego w miejscowości Stara Kraśnica, w którym udział brał samochód osobowy oraz ciężarowy. Po dojeździe na miejsce, przystąpiono do odłęczenia źródła zasilania z pojazdu osobowego marki FIAT oraz udzielenie doraźnej pomocy kierowcy tego pojazdu. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala, celem dalszej hospitalizacji przy czym w obu pojazdach znajdowali się tylko kierowcy. Przyczynę wypadku bada aktualnie policja.

Obecni na miejscu:

Patrol Policji
OSP Świerzawa
OSP Sokołowiec
OSP Wojcieszów
JRG PSP Złotoryja
Zespół Ratownictwa Medycznego

W tym przypadku, kierowca FIATa może mówić o ogromnym szczęściu. Mimo wszystko prosimy o rozwagę na drogach oraz biorąc pod uwagę warunki jakie aktualnie zaczynają panować na jezdni, o to aby prędkość dostosowywać nie tylko do nich ale także do własnych umiejętności.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.