pożar koparki Lubiechowa

Pożar koparki

Wczoraj, tj. 05.09.2017r. nasza jednostka została zadysponowana do gaszenia pożaru koparki na nowo powstającej drodze między miejscowościami Sokołowiec i Lubiechowa. Po dojeździe naszego zastępu na miejsce zdarzenia, zaczęliśmy podawać jeden prąd wody w celu ugaszenia pozostałych zarzewi ognia oraz schłodzenia zbiorników z płynami eksploatacyjnymi które zyskały na tyle wysoką temperaturę by móc stwierdzić realne zagrożenie z ich strony.

pożar koparki Lubiechowa
Kolejność zastępów obecnych na miejscu:

  1. OSP Sokołowiec (1 zastęp)
  2. OSP Świerzawa (1 zastęp)
  3. PSP Złotoryja (2 zastępy)

W całym zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

 

[codepeople-post-map]

2 thoughts on “Pożar koparki

    1. Tak jest, połączy ona te dwie miejscowości. Nie mniej jednak całe zdarzenie miało miejsce na drodze pomiędzy miejscowościami Lubiechowa oraz Sokołowiec.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.