Usuwanie drzew na terenie gminy

W dniu wczorajszym (tj. 04.06.2017r.) uczestniczyliśmy nie tylko w festynie rodzinnym organizowanym na terenie stadionu sportowego. Tuż po zakończeniu festynu, zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Lubiechowa, Rzeszówek oraz Sędziszowa. Jako pierwsze miejsce do którego zostaliśmy zadysponowani była miejscowość Lubiechowa, gdzie pod wpływem silnego wiatru, na linię energetyczną przewróciło się drzewo które usuwaliśmy przy współpracy z OSP Lubiechowa. W trakcie działań, nasz drugi zastęp udał się do miejscowości Rzeszówek w celu usunięcia konaru zalegającego na drodze, po czym dołączył do nas w celu pomocy przy usuwaniu drzewa w pierwszej z miejscowości. Podczas prac w Lubiechowej, dyżurny PSK Złotoryja otrzymał zgłoszenie kolejnego drzewa powalonego na linię energetyczną w miejscowości Sędziszowa, gdzie udał się jeden z naszych zastępów. Podczas tego zdarzenia, do działań został zadysponowany także nasz podnośnik. Podczas wszystkich zdarzeń nikt nie ucierpiał a podczas usuwania zagrożeń, do wyłączenia energii elektrycznej został wezwany także zespół pogotowia energetycznego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.