Wypadek z udziałem cyklistów

W dniu dzisiejszym (tj. 26.05.2017r.) zostaliśmy zadysponowani do wypadku z udziałem rowerzysty przy pl. Wolności w miejscowości Świerzawa. Po przybyciu na miejsce okazało się że osób poszkodowanych jest aż 4.

 

Po rozpoznaniu przystąpiliśmy do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy dla każdej z osób poszkodowanych. Jednej z poszkodowanych podany został tlen, dwojgu zmuszeni byliśmy ustabilizować głowy poprzez zastosowanie kołnierzy ortopedycznych. Wszystkie cztery osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali w Legnicy oraz Jeleniej Górze. Na miejscu obecne było także OSP Sokołowiec, PSP Złotoryja, cztery zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Na chwilę obecną na miejscu pozostała Policja badając zajście.

 

[codepeople-post-map]

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.