WYPADEK NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ

W dniu 9 grudnia br. około godziny 11.30  doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 365 trasa Świerzawa – Jelenia Góra w którym to kierowca pojazdu osobowego marki Volkswagen stracił nad nim panowanie i na łuku drogi zjechał i uderzył czołowo w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że odkształcona konstrukcja pojazdu spowodowała, że kierowca pozostawał w pojeździe. Strażacy przy użyciu sprzętu hydraulicznego wydobyli poszkodowanego z pojazdu. Następnie wdrożyli masaż serca i AED. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki pogotowia lekarz stwierdził zgon. Sprawę prowadzi złotoryjska policja. 

 

 

 

{google_map}Stara Kraśnica{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.