XXXIX ELIMINACJE GMINNE OTWP

26 lutego 2016r. w Gimnazjum w Świerzawie odbyły się XXXIX Eliminacje Miejsko – Gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Uroczystego otwarcia eliminacji miejsko – gminnych, które zostały zorganizowane przy współpracy z Zarządem Oddziału Miejsko-Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Świerzawie i Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi dokonał: Zbigniew Mosoń – Wiceburmistrz Miasta i Gminy Świerzawa, Romana Kaszubowska – Dyrektor Gimnazjum w Świerzawie oraz Waldemar Kwieciński – Wiceprezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Złotoryi. 

 

 

 

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi. W wyniku przeprowadzonych konkurencji pisemnej i części ustnej wyłoniono LAUREATÓW, którzy będę reprezentować naszą gminę w kolejnych szczeblach eliminacji w/w konkursu. W kategorii: SZKOŁA PODSTAWOWA – Kornelia Zdziechowicz – I m., Karol Majdak – II m. (ZSP w Świerzawie), Radosław Chodyra – III m. (SP w Sokołowcu). W kategorii: GIMNAZJUM – Adrianna Durakiewicz – I m., Alicja Durakiewicz – II m., Antoni Krakowiak – III m. (Gimnazjum w Świerzawie). GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.