Poszkodowany na pasach

Dnia 1 styczeń 2016r. tuż przed godziną 13 otrzymaliśmy wezwanie które, jak się okazało dotyczyło osoby potencjalnie potrąconej przez pojazd mechaniczny na przejściu dla pieszych w miejscowości Świerzawa na ulicy Jeleniogórskiej.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia przez nasz zastęp okazało się że na łączniku ulicy Jeleniogórskiej z pl. Bolesława Piasta, tuż przy przejściu dla pieszych znajduje się osoba poszkodowana z którą ciężko było nawiązać jakikolwiek kontakt. Na miejscu znajdowało się kilku naszych ratowników którzy dotarli na miejsce jako pierwsi będąc w drodzę do remizy, udzielający już kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Tuż po naszym przybyciu, na miejsce dojechały także:

-zastęp PSP Złotoryja
-policja

-zespół pogotowia ratunkowego

 

Działania zakończyły się tuż po przekazaniu osoby poszkodowanej dla zespołu pogotowia ratunkowego. Poszkodowany został przewieziony do Szpitala w Legnicy.

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.