Wypadek w Sędziszowej

Wczoraj tuż przed godziną 21 doszło do groźnie wyglądającego wypadku samochodowego tuż przed miejscowością Świerzawa w którym udział brały dwa pojazdy osobowe marki Opel. W skutek wypadku do szpitala trafił pasażer opla Corsa który w wyniku zderzenia doznał uszkodzeń ciała które z kolei kwalifikowały go do przekazania pod odpowiednią opiekę medyczną. 

 

 

Podczas działań zamknięta została droga łącząca miejscowość Świerzawa z miejscowością Złotoryja na odcinku Świerzawa – Sędziszowa (tj. 59km drogi woj. nr 328) przez co ruch utrudniony był przez kilka godzin. Jak się okazało podczas wspólnych działań z zastępami JRG Złotoryja oraz Policją na miejscu była także obecna postronna która z miejsca zdarzenia udała się w nieznanym nikomu kierunku. Do działań przyłączyły się psy poszukiwawcze z miejscowości Świdnica które przystąpiły do pracy tuż po zakończeniu naszych działań. Na miejsce tuż po naszym dotarciu, dojechała Policja oraz dwa zastępy JRG PSP Złotoryja. Działania zostały zakończone po północy. 

 

 

 

 

 

fot. OSP Świerzawa

 

 

 

 {google_map}Sędziszowa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.