Uwaga – Szerszenie!

W dniu wczorejszym o godzinie 19:30 dyżurny PSK PSP w Złotoryi zadysponował nasz zastęp do usunięcia gniazda szerszeni w miejscowości Świerzawa. 

 

Na miejscu okazało się iż właściciel posesji przy której miało miejsce zdarzenie został ugryziony przez jednego z nich, przy czym nie był on uczulony ani nie wykazywał jakichkolwiek innych oznak pogryzienia. Na miejscu nasz zastęp bezzwłocznie zamknął fragment drogi prowadzonej tuż przy miejscu wystąpienia szkodników oraz przystąpił do ich odizolowania. Podczas powyższych działań nikomu nic się nie stało a na miejscu znajdował się jeden zastęp OSP Świerzawa.

 

 

 

{google_map}Świerzawa{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.