DZIEŃ STRAŻAKA

Z okazji Dnia Strażaka serdeczne wyrazy szacunku kieruję do całej Braci Strażackiej. Dziękuję za niesienie pomocy ratowniczej wszystkim jej potrzebującym, za codzienne realizowanie zadań, za poświęcenie w ochronie życia i mienia ludzkiego. Życzę Wam dalszych sukcesów w pracy społecznej i zawodowej, spełnienia wszystkich planów i zamierzeń oraz powodzenia w życiu osobistym. Słowa te kieruję także do seniorów pożarnictwa, młodzieży strażackiej, Waszych rodzin oraz do wszystkich osób i środowisk czynnie wspierających ochronę przeciwpożarową. Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności.

 

Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Świerzawie Waldemar Kwieciński

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.