PROSTO W DRZEWO

19 kwietnia br. około godziny 7.40 dyżurny PSK w Złotoryi powiadomił naszą jednostkę o zdarzeniu do jakiego doszło w miejscowości Janochów na drodze wojewódzkiej nr 365. Pojazd osobowy marki Volkswagen Passat uderzył w drzewo. Na miejscu był już patrol policji. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w pojeździe nikt nie przebywa i nie ma osób poszkodowanych. Pojazd był opuszczony. Z powodu zderzenia z drzewem pojazd uległ częściowemu zniszczeniu. Stwierdzono urwane koło przednie i inne uszkodzone elementy karoserii. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na jezdni. Jeden pas jezdni uprzątnięto z pozostałości naniesionych przez pojazd i na tym działania zakończono. Sprawę zdarzenia bada policja.

 

 

 

{google_map}Janochów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.