DOM W OGNIU

23 grudnia br. tuż po północy w miejscowości Sokołowiec doszło do pożaru budynku mieszkalnego z częścią gospodarczą. Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych jednostek stwierdzono, że jest to opuszczony dom-pustostan i na całe szczęście nikt podczas pożaru w nim nie przebywał. W działaniach ratowniczych uczestniczyły jednostki z OSP i PSP. Pożar dość szybko udało się zlokalizować co spowodowało nierozprzestrzenianie się pożaru. Akcję gaśniczą utrudniał prąd elektryczny, który znajdował się w budynku. Po przybyciu na miejsce pogotowia energetycznego prąd odcięto. Na miejscu pozostała miejscowa jednostka aby dozorować pogorzelisko.  

 

 

 

{google_map}Sokołowiec{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.