CIĘŻARÓWKA W RZECE

26 sierpnia br. w godzinach rannych w miejscowości Wojcieszów doszło do wypadku drogowego. Samochód ciężarowy przewożący ładunek jadący z góry udeżył w część budynku mieszkalnego. Następnie auto udeżyło o mur w rzece. Siła udeżenia była tak duża, że kabina z pojazdu wraz z kierowcą oberwała się i została na brzegu rzeki a naczepa uszkodzona została w rzece. Kierowca pojazdu doznał dość poważnych obrażeń. Na miejsce został zadysponowany śmigłowiec ratowniczy LPR. Działania polegały na wycięciu uwięzionego kierowcy z pognieconej kabiny pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego.  Działania trwały kilkadziesiąt minut. Na miejsce zdarzenia dojechały zastępy z OSP Wojcieszów, Świerzawa, PSP Jelenia Góra i Złotoryja.

 

 


{google_map}Wojcieszów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.