POŻAR NA PODDASZU

30 czerwca br. około godziny 17.00 dyżurny PSK w Złotoryi powiadomił naszą jednostkę o pożarze do jakiego doszło w miejscowości Wojcieszów. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że pali się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym na pierwszym piętrze. Pożarem objęte zostało pomieszczenie poddasza. Strażacy w aparatach dróg oddechowych gasili pożar wewnątrz budynku. Osoby znajdujące się w budynku mieszkalnym musiały opuścić budynek. Jedna z osób tam zamieszkująca została poszkodowana i odwieziona do szpitala. W zdarzeniu uczestniczyły jednostki z PSP z Jeleniej Góry, Złotoryi oraz miejscowa OSP z Wojcieszowa. Działania ratownicze trwały około trzech godzin. 

 

 

 

 

{google_map}Wojcieszów{/google_map}

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.