JESTEŚMY W OGÓLNOPOLSKIM FINALE

…tak można podsumować eliminacje wojewódzkie do XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem ,,Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się 9 kwietnia 2014r. W Galowicach. Historyczny sukces, pierwszy raz w dziejach Gimnazjum w Świerzawie odniosła Natalia Zdziechowicz (op. Piotr Melnarowicz) uczestniczka turnieju reprezentująca Miasto i Gminę Świerzawa oraz Powiat Złotoryjski.

 

 

W pierwszej teoretycznej części Natalia zajęła II miejsce i zakwalifikowała się do etapu ustnego. W tej części turnieju Natalia potwierdziła swoje wysokie przygotowanie merytoryczne w zakresie przepisów p-poż. i rywalizując z 4 uczniami w swojej grupie wiekowej zajęła ostatecznie II miejsce, ustępując tylko 1 punktem swojemu rówieśnikowi z Gimnazjum w Oławie.

Miło nam poinformować, że zajmując II miejsce Natalia uzyskała awans do FINAŁU CENTRALNEGO w/w turnieju, który odbędzie się 4-6.06.2014r. w Lublinie. W przerwie młodzież i opiekunowie zwiedzili muzeum bryczek, sań, wyposażenia gospodarstw domowych z dawnych lat. Gratulujemy Natalii sukcesu i życzymy powodzenia w finale!

 

 

JURY TURNIEJU-OGŁOSZENIE WYNIKÓW ETAP USTNY TURNIEJU

ETAP USTNY CD. JURY PRZY PRACY

ZBIORCZA TABELA WYNIKÓW WRĘCZENIE NAGRÓD

NATALIA I JURY TURNIEJU NATALIA I PREZES ODDZIAŁU WOJEWÓDZKIEGO  ZOSP RP WE WROCŁAWIU WACŁAW DZIENDZIEL

 

DRUŻYNA POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO

Od lewej: mł.asp.mgr inz. Marcin Kościuk z Komendy Powiatowej PSP w Złotoryi, Natalia Zdziechowicz z Gimnazjum w Świerzawie, Maria Cukrowska z ZSZ w Złotoryi, Wiktoria Malińska ze Szkoły Podstawowej w Rokitnicy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.