OSTRY ZAKRĘT

16 września br. około godziny 14.30 w miejscowości Nowy Kościół na drodze wojewódzkiej nr 328 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, w którym kierowca pojazdu osobowego marki Renault Megane stracił nad nim panowanie i uderzył w nadjeżdżający pojazd z przeciwka. W chwili przybycia strażaków na miejsce zdarzenia kierujący pojazdem osobowym znajdował się wewnątrz rozbitego pojazdu nie mogąc opuścić go o własnych siłach. Siła uderzenia była na tyle duża, że odkształcona konstrukcja pojazdu spowodowała, że kierowca pozostawał w pojeździe. W działaniach brały udział 1 zastęp z OSP i 3 zastępy z JRG PSP Złotoryja, policja oraz służba drogowa. Poszkodowanego przewieziono do szpitala. Na czas prowadzonych czynności droga była całkowicie zamknięta, zorganizowano objazdy.CDN.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.