WYPADEK NA 328

21 sierpnia br. około godziny 17.20 na drodze wojewódzkiej nr 328 koło miejscowości Nowy Kościół doszło do wypadku drogowego gdzie dwie osoby zostały poszkodowane. Po przybyciu na miejsce dwóch naszych zastępów stwierdzono, że samochód osobowy uderzył w drzewo i są dwie osoby poszkodowane. Na miejscu zdarzenia poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy. Następnie dojechały do nas dwa zastępy strażaków z JRG PSP Złotoryja. Strażacy ze Złotoryi pomogli przy przeniesieniu poszkodowanych w bezpieczne miejsce gdzie dalej była udzielana pierwsza pomoc. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Na miejsce dojechała  policja. Na czas prowadzonych działań droga była całkowicie zamknięta. 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.