DZIEŃ STRAŻAKA

W dniu św. Floriana przekazuję wszystkim strażakom wyrazy szacunku i uznania za ofiarną służbę, trud i poświęcenie. Straż to umiejętność dawania poczucia bezpieczeństwa, twórczego współdziałania, pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki Waszej postawie, sumiennej pracy, profesjonalnej działalności społecznej i wysokiej sprawności operacyjnej straż pożarna cieszy się w społeczeństwie niesłabnącym zaufaniem, dużym szacunkiem i uznaniem. Za to składam Wam serdeczne słowa podziękowania. Życzę, aby trud jaki podejmujecie, był dla Was źródłem osobistej satysfakcji i dalszego społecznego uznania. Niech miłość najbliższych i ich wyrozumiałość pomaga Wam w dobrym wypełnianiu zadań służbowych i działalności społecznej oraz stanowi niezachwiane oparcie w trudnych chwilach.

Prezes – Waldemar Kwieciński

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.