ELIMINACJE POWIATOWE OTWP ZAKOŃCZONE

20 marca br. w Gimnazjum nr 1 w Złotoryi odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt,, Młodzież Zapobiega Pożarom” szczebla powiatowego. Naszą gminę reprezentowali laureaci szczebla gminnego. Mimo bardzo wysokiego poziomu w etapie pisemnym i ustnym nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie. 1 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajęła Karolina Wojciechowska oraz 3 miejsce zajęła Natalia Zdziechowicz. W kategorii szkół podstawowych 1 miejsce zajął  Antoni Krakowiak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Świerzawie. Karolina Wojciechowska oraz Antoni Krakowiak będą reprezentowali naszą gminę na OTWP szczebla wojewódzkiego w Książu. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Podziękowanie kierujemy także do opiekunów, którzy przygotowywali uczniów do turnieju.

Uroczyste otwarcie-st.kpt.mgr inż. Andrzej Śliwowski. Eliminacje pisemne-Nikola Słoniowska.

Eliminacje pisemne-Kamil Nita. Eliminacje pisemne-Antoni Krakowski.

Eliminacje pisemne-Klaudia Wojciechowska. Eliminacje pisemne-Natalia Zdziechowicz.

Eliminacje pisemne-Karolina Wojciechowska. Eliminacje ustne-Antoni Krakowiak.

Eliminacje ustne-Karolina Wojciechowska. Eliminacje ustne-Natalia Zdziechowicz.

Podsumowanie-mł.aspirant inż.Marcin Kościuk. Statuetki za pierwsze miejsca.

Opiekunowie-Piotr Melnarowicz, Dorota Lis. 1 miejsce Antoni Krakowiak SP Świerzawa.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.