POŻAR BUDYNKU

23 września br. w miejscowości Rzeszówek doszło po pożaru budynku mieszkalnego. Około godziny 22.00 strażacy zostali zadysponowani do pożaru budynku mieszkalnego. Po przybyciu na miejsce cały budynek mieszkalny stał w płomieniach. W pierwszej fazie akcji gaśniczej ograniczono się przede wszystkim do obrony budynku przylegającego bezpośrednio do płonącego budynku. Następnie przy pomocy drugiego prądu wody gaszono palacy się w całości płanący już budynek. Ponieważ był to budyne mieszkalny dyżurny PSK kierował na miejsce zdarzenia inne jednoski z KSRG oraz PSP. Na miejscu zdarzenia zadysponowano pogotowie ratunkowe, policję oraz pogotowie energetyczne. W działaniach brało 6 jednostek z OSP oraz dwa zastępy z PSP w Złotoryi. Akcja dogaszania pogożeliska trwała do gdzin porannych. Na tym działania zakończono.

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.