WIATROŁOM

25 czerwca br. około godziny 16.30 dyżurny PSK w Złotoryi zadysponował jeden z zastępów z naszej jednostki do miejscowości Biegoszów w celu usunięcia drzewa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na skutek silnych wiatrów drzewo – lipa zostało przewrócone na kable energetyczne i telefoniczne oraz słup telefoniczny, który został uszkodzony. W tym samym czasie na skutek przewracającego się drzewa ze ściany budynku mieszkalnego został wyrwany przewód energetyczny. Na terenie działań większych szkód nie odnotowano. Na miejsce zdarzenia przybyła jednostka straży pożarnej PSP ze Złotoryi oraz pogotowie energetyczne. Drzewo usunięto i na tym działania zakończono.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.