ZAWODY STRAŻACKIE W KOTTMARSDORF – NIEMCY

1 maja br. strażacy z naszej jednostki wyjechali na Międzynarodowe zawody strażackie, które odbyły się w  Kottmarsdorf – Niemcy. W zawodach wystartowało 13 drużyn strażackich. Nasza jednostka zajęła bardzo wysokie 9 miejsce. Nie wiele brakło do podium. Natomiast w starciu pomiędzy zespołami z Czech i Niemiec nasza drużyna zajęła drugie miejsce pokonując zespół z Czech. Pogoda dopisała, dopingu nam nie brakowało. Możemy tylko pozazdrościć organizatorom w przeprowadzaniu takich zawodów strażackich. Na koniec zaproszono zaprzyjaźnioną drużynę z Kottmarsdorf na zawody strażackie, które odbędą się w miesiącu czerwcu w Świerzawie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.