KOLIZJA

22 kwietnia br. około godziny 14.20 zostaliśmy powiadomieni i zaalarmowani przez PSK do  kolizji w miejscowości Sędziszowa gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 328. Na skutek zderzenia uległy uszkodzeniu dwa samochody. Nikt z osób kierujących oraz pasażerów nie doznał żadnych obrażeń. Nasze działania polegały na usunięciu z jezdni płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu oraz sprzątnięcie pozostałości z rozbitych aut. Ruch w tym czasie odbywał się wahadłowo. Najprawdopodobniej przyczyną kolizji było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni. Na tym działania zakończono i miejsce działań przekazano właścicielowi.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.