OTWP – FINAŁ POWIATOWY

22 marca br. w Gimnazjum nr 1 w Złotoryi odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pt,, Młodzież Zapobiega Pożarom” szczebla powiatowego. Naszą gminę reprezentowali laureaci szczebla gminnego. Mimo bardzo wysokiego poziomu w etapie pisemnym i ustnym nasi uczniowie bardzo dobrze  poradzili sobie z tą tematyką. 1 miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych zajął Kamil Nita, 3 miejsce zajęła Joanna Kwiecińska, 4 miejsce zajęła Karolina Marzec. W kategorii szkół podstawowych 3 miejsce zajęła Karolina Wojciechowska ze szkoły podstawowej w Sokołowcu. Kamil Nita będzie reprezentował naszą gminę na OTWP szczebla wojewódzkiego w Henrykowie. Gratulujemy i życzymy powodzenia. Podziękowanie kierujemy także do opiekunów, którzy przygotowywali uczniów do turnieju. Zapraszamy za rok.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.