GALA – POLSKI INTERNET 2011

LAUREAT

osp-swierzawa.pl najlepsza w Polsce.
Znamy już wyniki OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POLSKI INTERNET 2011”. Portal Internetowy OSP w Świerzawie został LAUREATEM w kategorii Organizacje Non – Profit. STATUETKĘ podczas uroczystej Galii, która odbyła się 20.01.2012 r. na wrocławskim stadionie odebrał  Prezes OSP w Świerzawie Waldemar Kwieciński.

Otrzymany tytuł LAUREATA jest nagrodą i podziękowaniem za trud włożony w redagowanie witryny internetowej. Świerzawscy strażacy wykorzystując sieć globalną na prowadzonym portalu gromadzą wiele interesujących informacji dotyczących bieżących akcji ratowniczych, historii osp w Świerzawie czy różnych ciekawostek i gier interaktywnych dotyczących bezpieczeństwa.
Konkurs „Polski Internet” jest organizowany przez  fundację The World Internet Foundation pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Ma na celu wyłonienie najlepszych stron internetowych w różnych kategoriach tematycznych i branżowych, najlepszej firmy z dziedziny informatyki i Internetu oraz Przyjaznego Konta Internetowego. Organizatorzy chcą w ten sposób promować i oceniać rozwiązania w dziedzinie budowania wizerunku w Internecie. Zwycięzcy konkursu są wybierani w głosowaniu internetowym oraz niezależnym głosowaniu Kapituły Konkursowej.  W tym roku o laur zwycięzcy walczyło ponad 1000 stron internetowych, zgłoszonych w różnych kategoriach. Gala konkursowa uświadomiła jak różnorodne jest oblicze inicjatyw internetowych w naszym kraju.
Ciekawym akcentem były audiowizualne życzenia i podziękowania złożone organizatorom, uczestnikom i glosującym w konkursie przez laureatów kategorii „Aktor” i „Sport”. Byli to odpowiednio Artur Barciś i Tomasz Adamek. Inną atrakcją był sam obiekt, w którym odbywała się gala – Stadion Miejski we Wrocławiu – przygotowywany na mecze Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Nie bez znaczenia była też możliwość wymiany opinii i spostrzeżeń z pozostałymi nagrodzonymi jak np.: Europosłanka Lidia     Geringer de Oedenberg, aktorka Matylda Damięcka, atasze z ambasad Szwecji i USA. Uczestnicy Galii wysłuchali także koncertu na akordeonie w wykonaniu  Marcina Wyrostka – zwycięzcy konkursu Mam Talent.
Gratulujemy wygranej i zapraszamy wszystkich do serwowania po witrynie OSP w Świerzawie!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.