WYPADEK DROGOWY

4 stycznia 2012 r. około godziny 20.00 PSK w Złotoryi otrzymało zgłoszenie o wypadku, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej nr 328. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Złotoryja oraz zastęp z OSP Świerzawa. Na miejsce pierwsze dotarły zastępy JRG Złotoryja. Z rozpoznania wynikało, że w wypadku brały udział dwa samochody: Lanos oraz Seat. W skutek zderzenia obydwa samochody zostały uszkodzone. Jeden z kierowców został przewieziony do szpitala. Po wykonaniu czynności ratowniczych strażacy mogli posprzątać miejsce wypadku. Usunięciem rozbitych pojazdów zajęła się służba drogowa przy użyciu specjalistycznego sprzętu ciężkiego. Przez cały czas trwania akcji ruch kierowany był wahadłowo. Najprawdopodobniej przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.