Wesołego Alleluja! - OSP Świerzawa

Wesołego Alleluja!

• Mateusz Ratajczak

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych, my, członkowie i członkinie OSP Świerzawa, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim mieszkańcom naszej społeczności, ich bliskim, rodzinom i wszystkim znajomym.

Niech ten wyjątkowy czas przyniesie spokój, radość i poczucie bezpieczeństwa w Waszych domach i sercach. Niech będzie okazją do wzmocnienia więzi rodzinnych, a tradycyjne świętowanie upłynie w zdrowiu, szczęściu i radości.

Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne były jak udana akcja – pełne zgrania, wzajemnego wsparcia i poczucia dobrze wykonanego zadania. Niech każdy dzień przynosi nowe siły do pokonywania przeszkód i wyzwań, a wspólne chwile budują fundamenty niezachwianej odwagi i nadziei.

Pamiętajcie, że jesteśmy zawsze gotowi do niesienia pomocy i ochrony, a nasze serca i myśli są z Wami nie tylko w czasie alarmu, ale również w tych spokojnych, radosnych momentach.

Wesołego Alleluja!

Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Dnia 17.06.2024r. nasza jednostka, już tradycyjnie, wspierała zabawę z okazji(...)

27.04.2024r. - Pożar lasu w miejscowości Podgórki.<br>28.04.2024r. - Pożar lasu(...)

🚨Alarm🚨14:16 25.04.2024 w miejscowości&nbsp; Wojcieszów</p>Substancje chemiczne 🛢 śmietniku na odpady(...)

W imieniu naszej całej jednostki składamy ogromną prośbę o to(...)

Nasza jednostka w ciągu ostatniego miesiąca brała udział w:<br><br>22.03.2024r. -(...)

🚨🚒14.04.2024.o godz.19:19 zostaliśmy zadysponowani do miejscowości Wojcieszów,gdzie paliło się pomieszczenie(...)

Uwaga!!🚨🚨🚨 Ławeczka która została zdemontowana podczas prac remontowych przy naszej(...)

19.03.2024 zostaliśmy poproszeni o wizytę w Klubie seniora ,aby przypomnieć(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.