- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
UCZNIOWIE W REMIZIE - OSP Świerzawa
UCZNIOWIE W REMIZIE
- Mateusz Ratajczak
|
|
26 marca br. uczniowie z dwóch klas szkoły podstawowej ze Świerzawy w ramach godziny wychowawczej wybrali się do miejscowych strażaków aby zapoznać się z ich pracą. Na prezentacji pokazano prowadzenie działań ratowniczo - gaśniczych oraz innych zdarzeń. Udostępniono dzieciom stanowisko kierowania i pokazano możliwość przekazania informacji radiowej i telefonicznej do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Złotoryi. Następnie zaprezentowano samochody oraz znajdujący się w nich sprzęt ratowniczy oraz armaturę wodną. Zadano bardzo dużo pytań związanych z paleniem traw oraz użycia telefonu alarmowego 112 oraz 998. Bardzo serdecznie dziękujemy opiekunom.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa



























