- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
MSZA WYPOMINKOWA ZA STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa
MSZA WYPOMINKOWA ZA STRAŻAKÓW
- Mateusz Ratajczak
|
|
15 listopada br. w Kościele Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Złotoryi została odprawiona przez Księdza kapelana pierwsza msza święta wypominkowa w intencji zmarłych strażaków. Wszyscy bezinteresownie pomagali służyć innym ludziom, znajomym i całkiem obcym. Oni którzy odeszli już na wieczną wartę zostali odczytani z imienia i nazwiska oraz z jakiej jednostki pochodzili. Dziękujemy rodzinom i bliskim za wspólne uczestnictwo we mszy świętej. Wierzymy, że będzie to już na stałe wpisane w kalendarz strażacki.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa





















