75 713 53 38

MSZA WYPOMINKOWA ZA STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa

MSZA WYPOMINKOWA ZA STRAŻAKÓW - OSP Swieriawa

MSZA WYPOMINKOWA ZA STRAŻAKÓW

  • Mateusz Ratajczak

15 listopada br. w Kościele Parafii pw. Św. Józefa Robotnika w Złotoryi została odprawiona przez Księdza kapelana pierwsza msza święta wypominkowa w intencji zmarłych strażaków. Wszyscy bezinteresownie pomagali służyć innym ludziom, znajomym i całkiem obcym. Oni którzy odeszli już na wieczną wartę zostali odczytani z imienia i nazwiska oraz z jakiej jednostki pochodzili. Dziękujemy rodzinom i bliskim za wspólne uczestnictwo we mszy świętej. Wierzymy, że będzie to już na stałe wpisane w kalendarz strażacki.

 

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od(...)

Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)

Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)

Warto wspomnieć iż nasza(...)

W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)

Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa