75 713 53 38

LODOWISKO - OSP Świerzawa

LODOWISKO - OSP Swieriawa

LODOWISKO

  • Mateusz Ratajczak

Strażacy ze Świerzawy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na lodowisko, które znajduje się przy remizie. Świetna zabawa na lodowisku przy dobrej strażackiej muzyce. Były już pierwsze upadki i siniaki ale jest to i tak bezpieczniej niż chodzenie po lodzie na zamarzniętym stawie lub rzece. Więc nie marnujcie czasu. Zapraszamy więc na lód i na specjalny zjazd w pojemniku. Jest to chyba jedyne takie naturalne lodowisko w okolicy.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od(...)

Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)

Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)

Warto wspomnieć iż nasza(...)

W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)

Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa