- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
LODOWISKO - OSP Świerzawa
LODOWISKO
- Mateusz Ratajczak
|
|
Strażacy ze Świerzawy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na lodowisko, które znajduje się przy remizie. Świetna zabawa na lodowisku przy dobrej strażackiej muzyce. Były już pierwsze upadki i siniaki ale jest to i tak bezpieczniej niż chodzenie po lodzie na zamarzniętym stawie lub rzece. Więc nie marnujcie czasu. Zapraszamy więc na lód i na specjalny zjazd w pojemniku. Jest to chyba jedyne takie naturalne lodowisko w okolicy.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa





























