- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
II PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa
II PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW
- Mateusz Ratajczak
|
|
3 maja br. odbyła się II Pielgrzymka Strażaków przed tron Matki Boskiej Wojcieszowskiej. Podczas tej uroczystości poświęcono i przekazano miejscowej OSP nowo zakupiony samochód Mercedes, który będzie służył miejscowej jednostce oraz lokalnej społeczności jako nowe narzędzie pracy. Nadano mu imię WOJCIECH. Mszę Świętą koncelebrowali kś. Zygmunt Herbut miejscowy proboszcz oraz kś. Kapelan Strażacki Krzysztof Czyż. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych, samorządu oraz okoliczne jednostki straży pożarnych oraz strażacy z Czech. Na koniec odbyło się wspólne biesiadowanie. Pogoda nikogo nie rozpieszczała ale uroczystość można zakwalifikować do udanej. Dziękujemy organizatorom.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa

































