75 713 53 38

II PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW - OSP Świerzawa

II PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW - OSP Swieriawa

II PIELGRZYMKA STRAŻAKÓW

  • Mateusz Ratajczak

3 maja br. odbyła się II Pielgrzymka Strażaków przed tron Matki Boskiej Wojcieszowskiej. Podczas tej uroczystości poświęcono i przekazano miejscowej OSP nowo zakupiony samochód Mercedes, który będzie służył miejscowej jednostce oraz lokalnej społeczności jako nowe narzędzie pracy. Nadano mu imię WOJCIECH. Mszę Świętą koncelebrowali kś. Zygmunt Herbut miejscowy proboszcz oraz kś. Kapelan Strażacki Krzysztof Czyż. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych, samorządu oraz okoliczne jednostki straży pożarnych oraz strażacy z Czech. Na koniec odbyło się wspólne biesiadowanie. Pogoda nikogo nie rozpieszczała ale uroczystość można zakwalifikować do udanej. Dziękujemy organizatorom.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od(...)

Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)

Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)

Warto wspomnieć iż nasza(...)

W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)

Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa