- biuro@osp-swierzawa.pl
- 75 713 53 38
EGZAMIN W KOMORZE - OSP Świerzawa
EGZAMIN W KOMORZE
- Mateusz Ratajczak
|
|
25 maja br. w Komendzie Wojewódzkiej we Wrocławiu odbył się końcowy egzamin zaliczeniowy w komorze dymowej. W egzaminie uczestniczyło 8 druhów. Była to pierwsza grupa strażaków. Aby przystąpić do egzaminu należało zaliczyć jazdę rowerkiem gdzie trzeba spalić odpowiednią ilość kalorii, marsz po bieżni w ubraniu specjalnym i w aparacie dróg oddechowych. Następnie krótka przerwa 2 minuty, przebranie się na bojowo i wejście do komory dymowej. Zaliczeniem egzaminu było przejście przez dwie komory dymowe. Zadanie okazuje się bardzo proste ale jak się okazuje należy mieć dużą wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Nasi strażacy zdali egzamin na duże pięć.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobacz jeszcze
Remonty jeszcze się nie skończyły
Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)
CzytajPodziękowania za wsparcie
Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)
CzytajOdpust parafialny z OSP
Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)
CzytajI Piknik Rodzinny pod Wielisławką
W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)
CzytajKamera termowizyjna zakupiona
Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)
CzytajSprawdź czy wiesz!
Pierwsza pomoc
Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.
Sprawdź sięRATAQ.PL - Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych © 2021 - 2026 / OSP Swierzawa

































