75 713 53 38

EGZAMIN W KOMORZE - OSP Świerzawa

EGZAMIN W KOMORZE - OSP Swieriawa

EGZAMIN W KOMORZE

  • Mateusz Ratajczak

25 maja br. w Komendzie Wojewódzkiej we Wrocławiu odbył się końcowy egzamin zaliczeniowy w komorze dymowej. W egzaminie uczestniczyło 8 druhów. Była to pierwsza grupa strażaków. Aby przystąpić do egzaminu należało zaliczyć jazdę rowerkiem gdzie trzeba spalić odpowiednią ilość kalorii, marsz po bieżni w ubraniu specjalnym i w aparacie dróg oddechowych. Następnie krótka przerwa 2 minuty, przebranie się na bojowo i wejście do komory dymowej. Zaliczeniem egzaminu było przejście przez dwie komory dymowe. Zadanie okazuje się bardzo proste ale jak się okazuje należy mieć dużą wytrzymałość fizyczną i psychiczną. Nasi strażacy zdali egzamin na duże pięć.

OSP Świerzawa - fanimani - info
Chcesz zobaczyć podobne informacje?

Zobacz jeszcze

Wykonano remont pierwszego boksu w którym garażowane jest pojazd marki(...)

Komenda Powiatowa PSP w Złotoryi informuje, ze w dniach od(...)

Najwyższy czas podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym remont naszej strażnicy(...)

Już jutro, podczas odpustu parafialnego będzie można wziąć udział w(...)

Warto wspomnieć iż nasza(...)

W związku z organizacją "Pierwszego Pikniku Rodzinnego pod Wielisławką" zostaliśmy(...)

Dzisiejsza informacja nie będzie dotyczyć działań, szkoleń oraz bezpośrednio naszej(...)

Jeśli masz ochotę, ucz się z nami!

Sprawdź czy wiesz!

Kurs ma na celu weryfikację podstawowych umiejętności udzielania pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym.

Test ma za zadanie zweryfikować wiedzę ogólną na poziomie średnim.

Przekaz 1,5% Fanimani - wspieraj OSP Swierzawa